Advert
Advert
Advert

13 OKULA ‘BEYAZ BAYRAK’ ÖDÜLÜ…

13 OKULA ‘BEYAZ BAYRAK’ ÖDÜLÜ…
Bu içerik 2948 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı çalışmaları kapsamında ilçemizdeki 13 okul, ‘Beyaz Bayrak’ ödülü aldı…

Havva Ersoy Anaokulu, Ören İlkokulu, Yeniköy Tek İlk/Ortaokulu, Merkez İlkokulu, Mesleki Eğitim Merkezi, Özel Milas Sınav İlk ve Ortaokulu, Dr. Mete Ersoy Ortaokulu, Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi, Özel Milas Anaokulu, İMİ Koleji İlk/Orta ve Anadolu Lisesi, A. Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi (1 ve 2’nci kademe), protokol çerçevesinde ‘beyaz Bayrak’ ödülü almaya hak kazandılar.

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal; “Ülke genelinde geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın; beden ve ruh sağlığını korumak, geliştirmek, yaşam kalitesini yükseltmek, temizlik ve hijyen konusunda yeterli eğitim almış sağlıklı nesiller yetiştirmek, öğrencilerimizin hijyenik bir ortamda eğitim-öğretimini sürdürmek amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumlarının temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi öngörülerek dağıtılan ‘Beyaz Bayrak’ ödülünü bu sene ilçemizden birçok okulumuz almaya hak kazanmışlardır.

Başta öğrencilerimizi, ailelerini ve tüm öğretmenlerimizi kutluyoruz. Bu ödüller, özellikle çocuklarımızı heveslendirecek, ülkemize ve milletimize yararlı birer birey olmaları konusunda onları daha da şevklendirecektir” diyerek, ödül alan okullarımızın öğretmen kadrolarını ve öğrencilerini kutladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500