Advert
Advert
Advert

‘ÖZEL BİREYLER’ YARARINA KERMES…

‘ÖZEL BİREYLER’ YARARINA KERMES…
Bu içerik 1584 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Özel Vitamin Anaokulu öğrencilerinin velileri, ilçemizde 2 ayrı kurumda eğitim gören ‘özel bireyler’ yararına bir kermes düzenlediler…

Atapark’ta düzenlenen Kermes ile ilgili Milas Özel Vitamin Anaokulu Müdiresi Hayriye Yılmaz, elde edilecek tüm gelirin, ilçemizdeki iki ayrı okulda eğitim gören ‘özel çocuklar’a bırakılacağını belirterek şunları söyledi:

“Okulumuzda eğitim gören çocuklarımızın velileri, böyle bir etkinliği düzenlemek istediklerini belirttiler ve okul yönetimi olarak bizler de konuyu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müze aktardık. Olur aldıktan sonra gerçekten son derece hummalı bir çalışma ile tüm velilerimiz, bu etkinliğe hazırlandılar. Düzenlenen kermeste satışa çıkarılan tüm ürünlerin hijyenik ve doğal olmasına özen gösterilirken, yöresel ürünlerimiz de unutulmadı.

Milas Özel Vitamin Anaokulu olarak güzel bir sosyal etkinliğe imza attığımızı düşünüyorum. Kermesimize gelen konuklarımızdan da övgü dolu sözler aldık.

Vitamin Anaokulu olarak aslında farklı bir eğitim modeli uyguluyoruz. Çok küçük yaştan itibaren çocuklarımıza İngilizce eğitim vererek, bir anlamda onları geleceğe daha sağlam olarak hazırlıyoruz. Halihazırda 6 öğretmen kadromuz ve 40 öğrencimizle eğitim-öğretim faaliyetimizi sürdürüyoruz” diyerek, kermese gösterilen ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500