Advert
Advert
Advert

ODA BAŞKANINDAN ‘O’ TALEBE YANIT…

ODA BAŞKANINDAN ‘O’ TALEBE YANIT…
Bu içerik 2043 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz günlerde ilçemizdeki alışveriş merkezi Pomelon’a şehiriçi dolmuşlarının uğraması ile ilgili bir talep, MİTSO yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer aracılığıyla ilgililere duyurulmuştu… Konuyla ilgili Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal bir açıklama yaptı…

Oda Başkanı Nurol Paskal, yaptığı açıklamada son günlerde kamuoyunda ve basında yer alan ilçemizdeki alışveriş merkezi Pomelon A.V.M.’nin önünden Özel Halk Otobüsü geçmediğine dair yanlış bilgiyi düzeltmek için açıklama yapılmasına ihtiyaç durulduğunu belirterek şu açıklamayı yaptı:

“S.S. 42 nolu şehir içi Minibüs Kooperatifine yaptığımız ziyarette taşımacı esnafımızla gündemdeki sorunları paylaştık. Son günlerde kamuoyunda ve basında yer alan ilçemizdeki alışveriş merkezi Pomelon A.V.M.’nin önünden Özel Halk Otobüsü geçmediğine dair yanlış bilgiyi düzeltmek için görüş alışverişinde bulunduk.

Adı geçen alışveriş merkezi müdürü ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımızın Odamızı ziyaretinde konu ile ilgili bilgi verdik. Her gün 07.00 -23.00 saatleri arası (Salı günleri 20 dakikada bir) otobüslerimizin alışveriş merkezi önünden geçtiğini bildirdik. Ayrıca bir taksi durağı bekleme yeri için Muğla Ulaşım Daire Başkanlığı’na 1 yıl önce Şoförler Odası olarak müracaat ettiğimizi ilettik. Halk otobüslerinin alışveriş merkezi önündeki durağının daha sağlıklı ve iklim şartlarına uygun şekilde oluşturulması için müracaatta bulunulduğu konusunda bilgilendirdik. İlgili kurumlarda bu konu ile ilgili taleplerini bu bilgilendirme sonucu düzelteceklerini beyan ettiler.

Sadece bu konuda talepte bulunan kurumun internet sitesinde düzeltme yapıldığından ve üyelerimizden gelen talep üzerine basın ve kamuoyuyla paylaşmak durumundayız. Milas Şoförler Odası olarak halkımızın taşınma talepleri acilen yetkili kurumlara bildirilip gerekli girişimler yapılmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500