Advert
Advert
Advert

ANLAMLI GÜNE, ANLAMLI KUPA…

ANLAMLI GÜNE, ANLAMLI KUPA…
Bu içerik 897 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi ile Milas İlçe Satranç Temsilciliği tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası, Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde 21-22 Ekim tarihlerinde oynanacak.

Turnuva ile ilgili olarak Milas İlçe Satranç Temsilciliği’nden yapılan açıklamada, hafta sonu 2 gün sürecek satranç turnuvasına katılımların devam ettiği belirtildi. Açık, yıldızlar, küçükler ve minikler olmak üzere 4 kategoride yapılacak olan turnuvaya ilginin büyük olması bekleniyor.

21 Ekim Cumartesi günü başlayacak olan satranç turnuvasında, 22 Ekim Pazar günü oynanacak ikinci tur karşılaşmaları sonrasında, kategorilerde ilk üçe giren sporculara kupaları ve ilk on derecede yer alacak sporculara da madalyaları düzenlenecek olan tören sonrasında dağıtılacak.

Milas İlçe Satranç Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar turnuva ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, anlamı büyük olan Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası’na katılacak tüm sporculara başarılar dileğini belirterek, Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası’nı düzenleyenlere ve destek olanlara teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500