Advert
Advert
Advert

POSTA GÖNDERİLERİ YÜZDE 25 DAHA UCUZ…

POSTA GÖNDERİLERİ YÜZDE 25 DAHA UCUZ…
Bu içerik 844 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

T.C. Posta ve Telgraf Teşkilatı tarafından, kuruluşlarının 177’nci yıldönümüne mahsus yurtiçi posta kargosu ve APS gönderilerinde yüzde 25 indirim yapıldı…

PTT Milas İlçe Müdiresi Nafize Canlıoğlu aracılığıyla kamuoyuna duyurulan Posta ve Telgraf Teşkilatı Pazarlama Daire Başkanlığı’nca yapılan açıklamada, 23 Ekim 2017 Pazartesi günü teşkilatın, 177’nci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, yurtiçi posta kargosu ve APS gönderilerinde yüzde 25’lik indirim yapıldığı belirtildi.

Konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

“Şirketimizce verilen hizmetlerin vatandaşlar tarafından bilinirlik ve tercih edilme oranının arttırılması amacıyla, özel gün ve bayramlarda hizmet içerikli kampanyalar düzenlenerek tanıtım faaliyetlerinin gerçekleştirildiği, başmüdürlükçe de yapılan uygulamalar sonucunda ülke genelinde kampanya konusu, hizmetimize vatandaşlar tarafından talebin arttığı ve gelirlerimize olumlu etki sağladığı bilinmektedir.

Bu kapsamda 23 Ekim 2017 Pazartesi günü şirketimizin 177’nci kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde kampanya düzenlenmiş olup, tüm özel günlerde olduğu gibi 177’nci kuruluş yıldönümünden önceki 5 iş günü içerisinde (16 Ekim – 20 Ekim 2017 tarihleri arasında) yurtiçi varışlı Posta Kargosu ve APS Kurye gönderilerine yüzde 25 indirim uygulanacaktır. Herhangi bir indirimden faydalanan gönderilere ayrıca bu indirim uygulanmayacak.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500