Advert
Advert
Advert

MİLASLI DAĞCILARDAN ÇEVRE DUYARLILIĞI…

MİLASLI DAĞCILARDAN ÇEVRE DUYARLILIĞI…
Bu içerik 930 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ile ATÜ ATAK Bodrum, birlikte yürüttükleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bodrum’da yer alan Akvaryum Koyu’nu temizlediler.

Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ile ATÜ ATAK Bodrum’un birlikte gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında, sadece yürüyerek ya da tekneyle ulaşılabilen Bodrum Akvaryum Koyu’na giden dağcılar, bölgeye bırakılan atıkları ve çöpleri toplayarak çevre duyarlılığı gösterdiler.

Düzenlenen etkinlik hakkında açıklamada bulunan Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Erdoğan, “Daha sağlıklı bir hayat ve çocuklarımıza güzel bir çevre bırakabilmek için her zaman doğayı korumalı ve ona sahip çıkmalıyız. Günümüzde maalesef ki doğanın korunması için gerekli hassasiyet gösterilmemektedir. Yediğimiz ekmekten, içtiğimiz suya kadar her şeyi doğadan karşıladığımızı unutmamalıyız. Doğa bize karşı bu kadar cömertken ona karşı insafsız davranmamalı, doğayı koruma konusunda daha hassas olmalıyız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500