Advert
Advert
Advert

MİFAD’DAN MİLAS HALKINA DAVET…

MİFAD’DAN MİLAS HALKINA DAVET…
Bu içerik 1432 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Folklor Araştırma Derneği (MİFAD), geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de yöresel kültür etkinliğinin yanı sıra dünya kültürünü de Milaslılarla buluşturmaya devam ediyor…  Yarın (17 Ekim 2017 Salı günü) saat 20’de Milas Sanat Merkezi’nde Salsa ve Bachata (Latin dansları) tanıtımı yapılacak… Ücretsiz olan tanıtım dersine tüm Milas halkı davetli…

MİFAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emekli, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de dernek olarak Milas kültürünü tanıtma-sevdirme ve yaşatma çabaları yanı sıra tüm dünyanın ortak değeri olan kültürleri de Milaslılara tanıtmak amacında olduklarını belirterek; “Kendi kültürümüze sahip çıkmanın yanında modern dansları da Milaslı vatandaşlarımızı buluşturmayı amaç edindik. Çünkü bu tür sosyal aktivitelerin insanlarımız üzerindeki olumlu etkisi, psikolojik faktörleri göz önünde tutmak, birlik ve beraberliği sağlamak adına birçok etkinliğe imza atmaya çalışıyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi yine Milas’ta ilkleri yaşatmaya devam ediyoruz.

Öncü, yenilikçi ve aynı zamanda geçmişle geleceği buluşturma adına yarın Latin dansları çeşitlerinden Salsa ve Bachata dansının ücretsiz tanıtımını yapacağız. Katılmak, dünya kültür çeşitlerinden olan Latin danslarını tanımak isteyen tüm halkımızı saat 20’de Milas Sanat Merkezi’ne bekliyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500