Advert
Advert
Advert

BALIK SAĞLIKTIR…

BALIK SAĞLIKTIR…
Bu içerik 995 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

“Balık Sağlıktır” sloganıyla yola çıkan ve Kaptan Kılıç markasıyla perakende sektörüne hizmet veren Kılıç Deniz; balık çorbası, ahtapot güveç, karides güveç, balık dürüm ve midye tava gibi yemekleriyle dikkat çekiyor…

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen su ürünleri firmalarından Kılıç Deniz, Kaptan Kılıç restoranlarıyla sağlıklı ve lezzetli ürünlerini her noktaya ulaştırmayı hedefliyor. Bodrum’da 2, İzmir’de 1 olmak üzere toplam 3 şubesiyle hizmet veren Kılıç Deniz’in, Kaptan Kılıç ile Türkiye’de fastfood anlayışını değiştirmeyi hedeflediği belirtildi.

Kaptan Kılıç markasıyla büyük ilgi gördüklerini belirten Kılıç Deniz İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıltan, “2017 yılı başında Bodrum’da Kaptan Kılıç fast food markasıyla iki nokta açtık. Gördüğümüz ilgi bizleri çok memnun etti. İç pazarda balık tüketimini artırmak için farklı çalışmalarımız var. Bu konseptimiz ile fast food’u sağlıksız gıda algısından çıkarıyoruz. Konseptimizin ilgi görmesi bizi çok umutlandırdı. Türk halkına ve ihracat yaptığımız 55 ülkeye sağlıklı ve besleyici su ürünleri ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Sağlıklı bir hayatın herkesin hakkı olduğuna inandıklarını belirten Kızıltan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kılıç Deniz olarak balığı lüks bir gıda olmaktan çıkardık. Balığın önemini ve değerini hiç durmadan anlatmayı misyon olarak edindik. Balık tüketimimiz henüz gelişmiş ülkelerin üçte biri kadar, o yüzden yapılacak daha çok işimiz var” dedi.

Kaptan Kılıç restoranlarında isterseniz balığınızı alıp evde pişirebilir, isterseniz restoranda seçtiğiniz balığı pişirtip yiyebiliyorsunuz. Kaptan Kılıç’ın geniş menüsünde ise, balık dürümden, balık ekmeğe, tavadan, güvece kadar birbirinden lezzetli balık ürünleri yer alıyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500