Advert
Advert
Advert

ANTALYA YOLCULARI…

ANTALYA YOLCULARI…
Bu içerik 1072 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milasspor Masterler futbol takımı 28-29 Ekim 2017 tarihinde başlayacak olan Ege Bölgesi Masterler Futbol Ligi müsabakaları öncesinde son hazırlık maçlarını, Antalya’da düzenlenecek ve 4 takımın katılacağı futbol turnuvası ile tamamlayacak.

Teknik sorumluluklarını Birol Erten ile Erkan İşli’nin yaptığı Milasspor Masterlar futbol takımı geçtiğimiz hafta içinde önce Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı daha sonra ise Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamlarında ziyaret ederek, lig maçları ve Masterlar takımının oluşumu ile ilgili bilgiler verdiler.

Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a ve Milas Kaymakamı Eren Arslan’a isimleri yazılı forma armağan eden Milasspor Masterlar yönetici ve futbolcuları, kendilerine verilen destekler için de teşekkür ettiler.

18 Ekim 2017 tarihinde Antalya’ya hareket edecek Milasspor Masterler futbol takımı, lig maçları öncesinde son provalarını da burada oynayacakları müsabakalarda yapacaklar.

İlçemizi Ege Bölgesi Masterler Ligi’nde temsil edecek olan Milasspor Masterler futbol takımı ligde ilk karşılaşmalarını İzmir Balçova Masterler futbol takımı ile Milas’ta oynayacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500