Advert
Advert
Advert

SPOR KULÜPLERİNİ BULUŞTURAN KAHVALTI…

SPOR KULÜPLERİNİ BULUŞTURAN KAHVALTI…
Bu içerik 610 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Spor Kulüpleri Kahvaltısı’ 7 Ekim Cumartesi günü Muğla Düverek Atatürk Kültür Merkezi Salonu’nda yapıldı. Kahvaltıya Muğla ve ilçelerindeki spor kulüplerinin başkanları, yöneticileri ve antrenörleri katıldılar.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ün ev sahipliğini yaptığı spor kulüpleri kahvaltısında kulüplerin yaşadıkları sıkıntılar, talep ve istekler paylaşıldı. Muğla Turizm Gençlik ve Spor Daire Başkanı Ali İnan’ın da yer aldığı kahvaltıya Muğlaspor, B.B.Bodrumspor, Fethiyespor gibi profesyonel kulüplerin temsilcileri de iştirak ettiler.

İlçemiz Milas’ın spor kulüplerinin temsilcileri Yeni Milasspor, Milas Gençlikspor, Milasgücü, Milas Dörtyol Gençlikspor, Milas Belediyespor, Ören Gençlikspor, Güllük Belediyespor, Bafa Zeytinspor da kahvaltıya temsilcilerini göndererek destek oldular.

Muğla ASKF Yönetim ekibinin de katıldığı sabah kahvaltısında 2017-2018 spor sezonunda yapılacak olan ligi müsabakalarında tüm spor kulüplerine başarı dilekleri Muğla Büyükşehir Belediyesi yönetim ekibi tarafından iletilerek, güzel bir sezon yaşanması istendi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500