Advert
Advert
Advert

SPOR SAATİ BAŞLIYOR…

SPOR SAATİ BAŞLIYOR…
Bu içerik 577 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas sporuna damgasını vuran Spor Saati programı 2017-2018 spor sezonunun ilk canlı yayını ile 11 Ekim Çarşamba günü başlıyor.

Milas Spor Muhabiri Hüseyin Açar tarafından hazırlanan ve sunulan Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saati programı geçen sene olduğu gibi bu sezonda da her Çarşamba günü 13.00 - 15.00 saatleri arasında yayınlanacak.

Sporun her branşında başarılı sporcuları, antrenörleri, kulüp yöneticilerini ve Milas’ı çeşitli sportif yarışmalarda temsil eden spor kulüplerini ağırlayarak sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Spor Saati programının ilk canlı yayın konukları ise Milaslı Fenerbahçeliler Grubu olacak.

Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın sunumuyla 11 Ekim Çarşamba günü başlayacak olan Spor Saati’nde futbol, basketbol, voleybol, yüzme, satranç, masa tenisi, hentbol, tenis, boks, judo, karate, bisiklet gibi spor dallarında yapılan lig müsabakalarının sonuçları ve hafta sonu yapılacak olan maçların da programı yer alacak.

Sporun ve Sporcunun Dostu, Spor Saati…

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Radyo Gözlem ve Spor Saati programı hafta içi Çarşamba günleri saat 13.00-15.00 arası dinleyebilirsiniz.

Milaslı Fenerbahçeliler Canlı Yayında…

Milas’ta her türlü sosyal projenin içinde olan Milas Fenerbahçelileri Grubu üyeleri 11 Ekim 2017 Çarşamba günü sunulacak ilk canlı yayın konukları olacak.

Haydi Milaslı sporseverler, sporun doğru adresi Radyo Gözlem Spor Saati’nde 11 Ekim Çarşamba günü buluşalım.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500