Advert
Advert
Advert

BAKKALLAR ODASI’NDAN YENİ YÖNETİCİLERE ZİYARET…

BAKKALLAR ODASI’NDAN YENİ YÖNETİCİLERE ZİYARET…
Bu içerik 910 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası yönetimi, ilçemizde göreve kısa bir süre önce başlayan Milas İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan ve Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta’ya ‘hoş geldin’ ziyaretinde bulundular…

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Özay Sabancı ve yönetim kurulu üyesi arkadaşları; Mustafa Akar, Neşet Pırnaz, Derya Tosun ve İlhami Yüksel tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde, ilçemizde kısa bir süre önce göreve başlayan Milas İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan ve Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta’ya, yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Oda yönetimi tarafından ilk ziyaret, Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta’ya yapılırken, yönetim kurulu üyeleri Usta’nın ardından Milas Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan’ı ziyaret ettiler.

Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı, yapılan ziyaretlerde Oda’nın yapısı ve faaliyetleri hakkında kısaca bilgi aktarırken, bir yandan da Milas’ın; sosyal, ekonomik ve kültürel durumu ile ilgili görüşlerini aktardı.

Özellikle ‘mahalle bakkalı’ olarak, büyük alışveriş marketleri karşısında ‘var olma’ mücadelesi verdiklerini belirten Oda Başkanı Özay Sabancı, öte yandan da ağır vergi yükü nedeniyle küçük esnaf olarak büyük sıkıntılarla boğuştuklarını söyledi.

Gerçekleşen ziyaretlerde hem Vergi Dairesi Müdürü Usta, hem de Jandarma Komutanı Fidan, nazik ziyaret için teşekkür ederken, kısa bir süre önce geldikleri Milas ile ilgili ilk gözlemlerini paylaştılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500