Advert
Advert
Advert

HEDEF ŞAMPİYONLUK…

HEDEF ŞAMPİYONLUK…
Bu içerik 818 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milli Takım Güreşçisi, Milas Belediyesi Zabıtası Erkan Uysal 10-15 Ekim tarihlerli arasında Bulgaristan’da gerçekleştirilecek güreş müsabakalarında Milli Takım sporcusu olarak, 35 yaş üstü Vetaranlar Güreş müsabakasında ülkemizi temsil edecek.

Bulgaristan Plev’ne de gerçekleştirilecek Dünya Serbest Stil Vetaranlar güreş müsabakalarına ilçemiz Milas’ta hazırlanan Milli Güreşçimiz Erkan Uysal, hafta içinde Milli Takım kafilesine katılmak için İstanbul’a gidecek.

2014-2015 Sırbistan dünya beşincisi, 2016-2017 Polonya Dünya Güreş Şampiyonası dünya üçüncüsü olan Milli Güreşçimiz Erkan Uysal, Bulgaristan’da yapılacak Dünya Şampiyonası ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “bugüne kadar bana maddi ve manevi destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başarı sporcumuz Erkan Uysal yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“ Dünya beşinciliği, dünya üçüncülüğü sonrasında benim ve herkesin beklentisi olan dünya şampiyonluğu için Bulgaristan’da mücadele edeceğim. Bu şampiyona için çok uzun süredir hazırlanıyorum. Bana inanan ve güvenenleri mahcup etmemek için çok çalıştım. Şimdi sırada dünya şampiyonluğu var. Eğer şampiyonlukla dönersem zirvede iken güreşi de bırakmak istiyorum.

Güreş hayatımda özellikle dünya şampiyonalarında şahsıma destek olan başta Belediye Başkanım Muhammet Tokat olmak üzere herkese bir kez daha teşekkür ediyorum.

Özellikle Milas’ta sporun ve sporcunun her zaman yanında olan değerli büyüğüm Bodrum Beton Sahibi Remzi Ozan ağabeyime de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kendisi her sporcuya olduğu gibi güreş sporuna ve sporcusuna da bugüne kadar çok büyük destekler verdi.

Hedefim Şampiyonluk…

2017-2018 Dünya Serbest Stil 35 Yaş Üstü + 78 Kg’da Milas’ı, Muğla’yı ve ülkemi temsil edeceğim için son derece mutluyum. Umut ediyorum ki sevenlerimin ve destekleyenlerimin dualarıyla son kez yarışacağım ve güreş minderinden alnımın akıyla ayrılarak ülkemizin bayrağını en üste çektiririm ve İstiklal Marşımızı Bulgaristan’da okuturum. Herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum.”

Yolun Açık, Şansın Bol Olsun…

Milli Takım Güreşçimiz Erkan Uysal’a Radyo Gözlem, Ajans Gözlem, Gazete Güney Ege ve habermilas.com haber portalı olarak Bulgaristan Dünya Şampiyonası güreşlerinde başarılar diliyoruz. Yolun açık. Şansın bol olsun…

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500