Advert
Advert
Advert

4. ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR…

4. ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR…
Bu içerik 990 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas'ta bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek Zeytin Hasat Şenliği'nin hazırlıkları sürüyor… Şenlik Düzenleme Komisyonunun, hazırlıkları gözden geçirmek amacıyla yaptığı toplantıda bu yıl şenlikte yapılacak yenilikler değerlendirildi…

Milas'ta zeytin ve zeytinyağı üreticisinin bilinçlendirilmesi, Milas zeytin ve zeytinyağının tanıtımının yapılması amacıyla yapılmakta olan Milas Zeytin Hasat Şenliği'nin dördüncüsü bu yıl 25 - 26 Kasım tarihlerinde yapılacak. Hazırlıkların gözden geçirilmesi, bu yıl şenlik programında yapılacak yeniliklerin değerlendirilmesi amacıyla Milas Ticaret ve Sanayi Odası'nda Şenlik Düzenleme Komisyonu toplantısı yapıldı.

Toplantıya Milas Kaymakamlığı, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Milas Belediye Başkanlığı, Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Milas Ziraat Odası, Milas Bodrum Havalimanı Turizm Danışma Bürosu, Milas Kent Konseyi, TÜRSAB Bodrum Şubesi, Zeytin Dostu Derneği, Sınır Tanımayan Şefler Derneği, Atatürk Meslek Teknik Lisesi, Özen Zeytinyağı Fabrikası ve Özel Milas Özge Okulları temsilcileri katıldılar.

Komisyon toplantısında, bu yılki Zeytin Hasat Şenliği hazırlıkları gözden geçirilirken, şenlikte yapılacak yenilikler değerlendirildi. Toplantıda ayrıca, şenliğin bütçesinin karşılanması için sürdürülen çalışmaların kısa sürede tamamlanması kararlaştırıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500