Advert
Advert
Advert

ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR…

ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 2211 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri il genelinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Yıl boyunca yolları daha modern ve güvenli hale getirmek için aralıksız olarak çalışan Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri il genelinde çalışmalarını sürdürüyor. 

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri Milas Etrenli Şenköy Mahallesi’nde 2,9 kilometre, Hisarcık Mahallesi’nde 2 kilometre, Köyceğiz Akköprü Mahallesi’nde 7 kilometre, Menteşe Algı Mahallesi’nde 1,8 kilometre, Çatak-Bağyaka Mahallesi’nde 900 metre 2. kat sathi kaplama, Kuyucak Mahallesi’nde 1,7 kilometre, Yenikarakuyu ve Yörükler Mahallesi’nde 1,4 kilometre ve Kurudere Mahallesi’nde 2 kilometre 2. kat sathi kaplama çalışmalarını tamamladı.

Seydikemer Yaka Mahallesi’nde ise 1,5 kilometre 1. kat sathi kaplama çalışmalarını tamamlayan ekipler, il genelinde çeşitli mahallelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
adı yol...     2017-10-06 böyle yol mu yapılır..Dök mıcırı yol yaptım de..Bırakın köy yolunu şehirler arası yola bile böyle yol yapıyorlar.Milas da Devlet Hastanesinin olduğu anayola bakın..Kazaya davet.Hergün arabaya hızla taşlar sıçrıyor .Her yıl yapmaları da ayrı bir tartışma konusu zaten.Düzgün yap 1 kere yap..