Advert
Advert
Advert

BÜYÜK TURNUVA BAŞLIYOR…

BÜYÜK TURNUVA BAŞLIYOR…
Bu içerik 945 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübü tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen Milas kurum ve kuruluşlar arasındaki Halı Saha Futbol Turnuvası’nın başlama tarihi belli oldu. Futbol turnuvasına katılacak kurum takımları başvuru formlarını ve takım listelerini 23 Ekim 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Milas Gençlikspor Kulübü Yöneticisi Mali Müşavir Aygün Kaya’ya ulaştırabilirler.

Formanı Yaptır, Sahaya Çık…

Milas Gençlikspor Kulübü’nün beklenen ve özlenen büyük futbol turnuvasında geri sayım başladı. 25 Ekim Çarşamba günü saat 18’de Milas Kapalı Spor Salonu yanındaki kulüp binasında yapılacak olan müsabaka çekimi ile yılın futbol turnuvası başlayacak. 27 Ekim Cuma günü ilk iki karşılaşma Milas Belediyesi Spor Kompleksi Halı Sahası’nda oynanacak.

Milas Gençlikspor Kulübü’nden Halı Saha Futbol Turnuvası ile ilgili olarak yapılan açıklamada; “Milas kurum ve kuruluşlar arasında dostluğu, dayanışmayı sağlamak ve spor yapma zevkini kazandırmak hedefi ile başlattığımız futbol turnuvasında karşılaşmaları izlemeye tüm futbolseverleri davet ediyoruz” denilerek, bu seneki turnuvada 18 yaşın üzerinde ki her kurum ve kuruluş çalışanının turnuvada oynayabileceği belirtildi. Lisanslı futbolcu kurum çalışanlarının da forma giyebileceği turnuvada müsabakalar hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri saat 16.00- 20.00 arasında yapılacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500