Advert
Advert
Advert

YÜZME MARATONUNDA MİLAS’I TEMSİL EDECEKLER…

YÜZME MARATONUNDA MİLAS’I TEMSİL EDECEKLER…
Bu içerik 1079 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

8 Ekim Pazar günü Bodrum’da yapılacak olan Uluslararası Aguamaster Açık Su Yüzme Maratonu Müsabakasında ilçemiz Milas’ın 2 sporcusu yarışacak…

İlçemizin yüzme ve triatlon antrenörlerinden sporcumuz büyükler kategorisinde Haki Güngör ilçemiz adına Pazar günü yarışacak isimlerden biri olurken aynı gün aynı yarışmada ilçemizin küçük sporcularından biri olan 11 yaşında ki Selin Gökmen de yarışacak.

Pazar günü yapılacak olan yarışlarla ilgili olarak gazetemize bir açıklama yapan antrenör sporcu Haki Güngör; “Yüzme sporunda ilçemiz Milas’ı katıldığımız yarışmalarda başarıyla temsil etmeye çalışıyoruz” dedi.

8 Ekim Pazar günü Bodrum’da yapılacak olan Uluslararası Yüzme Maratonunda birçok başarılı yüzme sporcusunun yarışacağını belirten Haki Güngör; “Milas adına yarışacak yüzme sporcusu 2006 doğumlu Selin Gökmen geleceğin son derece başarılı sporcusu olacaktır” dedi. Selin Gökmen’in kendi yaş grubundaki diğer sporcularla birlikte 1.5 km’lik maraton müsabakasında yarışacağını söyleyen Haki Güngör sporcusuna başarılar dilediğini belirtti.

Bodrum yarışlarında ilçemize temsil edecek antrenör Haki Göngör’e ve küçük sporcumuz Selin Gökmen’e gazetemiz adına yarışmalarda başarılar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500