Advert
Advert
Advert

BASKETBOLCULAR LİGE HAZIRLANIYOR…

BASKETBOLCULAR LİGE HAZIRLANIYOR…
Bu içerik 1832 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 sezonunda Muğla Veteranlar Basketbol Ligi’nde ilçemizi temsil edecek olan Milas Belediyespor basketbol takımı, Kasım ayı içinde başlayacak olan lig müsabakalarına antrenörleri Mümtaz Uğuralp nezaretinde Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde her hafta yaptıkları antrenmanlarla hazırlanıyorlar.

Geçen hafta içinde Bodrum Halk Eğitimspor Kulübü Vetaranlar basketbol takımı (BODHESK) ile bir hazırlık maçı oynayan ilçemiz temsilcisi Milas Belediyespor Vetaranlar basketbol takımı antrenörü Mümtaz Uğuralp, lig müsabakaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada geçen sene olduğu gibi bu senede hedeflerinin iyi oyun ve Milas’ı en iyi şekilde temsil etmek olduğunu vurgulayarak, lig maçlarına kadar yapılacak olan hazırlık karşılaşmaları ile takım olarak güçleneceklerini ve lige hazır olacaklarını söyledi.

Hazırlık maçı oynadıkları Bodrum takımı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Bodrum takımının iyi oyunculardan oluştuğunu vurgulayan antrenör Mümtaz Uğuralp, Bodrum basketbol takımı sporcularını Milas’ta ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Bodrum İle Oynadılar…

Milas Belediyespor Veteran basketbol takımı, hafta içinde Bodrum Halk Eğitim Veteran basketbol takımı ile bir hazırlık maçı yaptı.

Oldukça keyifli ve dostluk havası içinde geçen müsabaka sonrasında Bodrum basketbol takımı antrenörü Cem Köprülüler maçın sonucunun önemli olmadığını belirterek; “bizim için önce dostluk gelir” dedi. Ekim ayı içinde Antalya Kemer Uluslararası Veteranlar Basketbol Turnuvası’na hazırlandıklarını söyleyen antrenör- oyuncu Cem Köprülüler; “Milas Veteranlar basketbol takımı ile liglerde rakip olsak da her zaman dostuz” diyerek lig mücadelesinde Milas’a başarı dileklerini belirtti.

Milas, Bodrum Dostluğu…

Maçın Hakemi: Fatih Yalçın

Milas Belediyespor: Ahmet Ege, Oğul Türk, Mustafa Çotra, Mehmet Kara, Ulaş Ekin, Hüseyin Eşkin, Mustafa Bencikli, Oğuzhan Demirbaş, Mehmet Ali Velioğlu, Halil İbrahim Barutçu, Fatih Yalçın.

Antrenör: Mümtaz Uğuralp.

Bodrum Halk Eğitim Spor Kulübü: Cem Köprülüler, Cem Beğenal, Taylan Tezcan, Şakir Denizoğlu, Murat Seyhan, Mutlu Karademir, Halil Kaygısız, Sarp Uzaybirin, Onur Canver.

Antrenör: Cem Köprülüler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cem Köprülüler     2017-09-30 Kardeş Milas ekibimize lig müsabakalarında başarılar diliyoruz; kendilerini her zaman Bodrum'da ağırlamaktan mutlu oluruz.