Advert
Advert
Advert

MİTSO’DAN MUHTARLAR DERNEĞİ’NE ZİYARET…

MİTSO’DAN MUHTARLAR DERNEĞİ’NE ZİYARET…
Bu içerik 617 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Reşit Özer başkanlığındaki Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Milas Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti…

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Sayman Üye Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hayati Çorbacı, Soner Çamlıbelen ve Ömer Eliş'ten oluşun MİTSO yönetimi, Milas Muhtarlar Derneği’nde Dernek Başkanı Mehmet Çoban ve dernek yöneticisi muhtarlarla görüştü.

Muhtarların dileklerini ve önerilerini not eden MİTSO yöneticileri, yeni öğretim yılında da ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımcı olacaklarını belirterek muhtarlardan mahallelerindeki ihtiyaç sahibi öğrencilerin adlarını ve ihtiyaçlarını bildirmelerini istedi.

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Oda yönetiminin çalışmalarını anlattı. MİTSO olarak TOBB işbirliğinde bu yıl da ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık ayakkabı dağıtacaklarını belirten Özer, “Mahallelerinizde ihtiyaç sahibi öğrenciler var ise ve neye ihtiyaçları var ise bize bildirin. Biz de öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapalım. Yönetimimizin görev yaptığı yaklaşık dört yıllık dönemde siz değerli muhtarlarımızla ve okul müdürlükleriyle işbirliği yaparak 3 bin 47 öğrencimize yardım elimizi uzattık. Öğrencilerimizin kışlık mont, kışlık ayakkabı veya bot ihtiyaçlarını karşıladık. Ayrıca maddi yönden zor durumda olan başarılı öğrencilerimize burs yardımı da sağladık. Bu dört yıllık süreçte 80 öğrencimize burs verdik” dedi.

Reşit Özer, Ramazan aylarında da muhtarlarla işbirliği yaparak dört yıl içinde toplam 3 bin 868 ihtiyaç sahibi aileye erzak yardımında bulunulduğunu söyleyerek, “Biz her zaman siz değerli muhtarlarımızla işbirliği içinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Sonuçta hepimizin ortak dileği Milas'a daha çok hizmet” dedi.

Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban da, MİTSO yöneticilerinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek, “Biz her zaman MİTSO yönetiminden, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Reşit Özer'den yakın ilgi gördük. Bu nedenle kendisine ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz. Milas'ı ilgilendiren her konuda, her sorunda biz MİTSO'yu, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Reşit Özer'i hep yanımızda görüyoruz. Bizler Milas'ta sivil toplum kuruluşları olarak el ele verirsek başaramayacağımız iş yoktur. Fakat bizim de bir araya gelmemiz gerekiyor; bizim de sivil toplum kuruluşları olarak bir güç birliği oluşturmamız gerekiyor” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500