Advert
Advert
Advert

KONUK VE GÜNAY AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ…

KONUK VE GÜNAY AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ…
Bu içerik 3459 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Konuk Savunma Sanatları Spor Kulübü Antrenörü Gökhan Konuk, geçtiğimiz günler içersinde hayatını Sporcu Beslenme Ürünleri İşletmecisi Selin Günay ile birleştirerek yeni bir hayata başlangıç yaptı.

Konuk ve Günay ailelerinin mutlu gününde sevenleri, akrabaları, yakınları ve spor camiası yalnız bırakmadı ve düğün töreninde birlikte olarak destek verdi.

24 Eylül Pazar günü Karya Kır ve Düğün Bahçesi’nde gerçekleşen düğün töreninde Gökhan ve Selin çiftinin nikâhını Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kıyarak, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Muay Tahai sporunun Milas’taki temsilcilerinden biri olan, bu spora hem sporcu hem de antrenör olarak hizmet eden Gökhan Konuk ve Sporcu Beslenme Ürünleri İşletmecisi Selin Günay’ın nikah töreninde şahitlikleri Milas Konuk Savunma Sanatları Spor Kulübü Başkanı Salim Tanış ve Muay Tahai Milli Takım Antrenörü Hasan Karlı yaptılar.

İlçemiz Milas’ın önemli sporcularından ve antrenörlerinden biri olan Gökhan Konuk ve Selin Günay’a ömür boyu mutluluklar dileriz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500