Advert
Advert
Advert

MİLASLI FENERBAHÇELİLERDEN DESTEK…

MİLASLI FENERBAHÇELİLERDEN DESTEK…
Bu içerik 2089 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Fenerbahçeliler grubu, yaptıkları etkinliklerle sosyal hayata damgasını vurmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta içinde önce Muğla Zeytinköy’de çıkan büyük orman yangını ile evlerini kaybeden Zeytinköylü vatandaşlarımıza destek olmak için, kendi aralarında topladıkları erzak ve maddi yardımları Milas Fenerbahçelileri olarak Zeytinköye ulaştırdılar.

Milas Fenerbahçeliler Grup Sözcüsü Hasan Tuzla gazetemize yaptığı açıklamada, Milaslı Fenerbahçeliler olarak sadece sevdikleri ve gönül verdikleri renklere destek olmadıklarını bunun yanı sıra Milas gündeminde yer alarak her sosyal etkinliğin içinde yer almaya önem verdiklerini söyledi.

Zeytinköy’de yaşanan orman yangının herkes gibi kendilerini de çok üzdüğünü vurgulayan Hasan Tuzla; “Milaslı Fenerbahçeliler olarak onların yanında olduğumuzu gösterdik” dedi.

Okul Gezileri…

Milaslı Fenerbahçeliler, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının başlaması sebebiyle hem yeni okul dönemini kutlamak hem de bazı kırsal alanda kalan köy okullarının sportif etkinliklerde daha fazla yer alması için onlara bazı spor malzemeler yardımı yapmak için okul gezileri yaparak, köy okulları ile buluştular.

Ortaköy, 23 Nisan, Kıyıkışlacık okullarına giden Milaslı Fenerbahçeliler yanlarında getirdikleri spor malzemelerini okul idarecilerine teslim ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkan Adaylarından Reşit Özer’den davet alan Milaslı Fenerbahçeliler, geçen haftanın son etkinliğini de MİTSO aday tanıtımı etkinliğine katılarak gerçekleştirdi.

MİTSO Başkanı Reşit Özer’e kendilerini etkinliklerine davet ettikleri için teşekkür eden Milas Fenerbahçeliler Grup Temsilcisi Hasan Tuzla tüm Fenerbahçeliler adına MİTSO Başkanı Reşit Özer’e ve yönetim ekibine teşekkür ederek, Ekim ayı içinde gerçekleşecek MİTSO seçimlerinde başarı dileklerinde bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500