Advert
Advert
Advert

ŞÜPHE ÜZERİNE DURDURULUNCA…

ŞÜPHE ÜZERİNE DURDURULUNCA…
Bu içerik 5543 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemize bağlı Ören Mahallesi’nde jandarma ekipleri tarafından yapılan denetimlerde şüphe üzerine bir araç durduruldu… Aracın içerisindeki iki şahsın hareketlerinden şüphelenen ekipler araçta detaylı inceleme yapınca içerisinde bulunan inşaat malzemelerinin çalıntı olduğu ve araç sürücüsünün askerden izne gelerek firar ettiği ortaya çıktı…

Milas’a bağlı Ören Mahallesi’nde Milas İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan denetimlerde 09 YD 915 plakalı araçtan şüphelenilerek takibe alındı. Ören-Milas karayolunun 12’nci kilometresinde durdurulan araçta bulunan iki kişinin kimlik sorgusu yapıldı. Sorgulamada araç sürücüsü E.D.’nin ehliyetinin olmadığı ayrıca Mayıs ayında askerden izne gelerek tekrar birliğine gitmeyip firar ettiği anlaşılırken, diğer şahsın M.D. isimli kişi olduğu tespit edildi.

Şahısların hareketlerinden de şüphelenen ekipler kullandıkları araç içerisinde detaylı bir inceleme yapınca araçta bulunan inşaat malzemelerinin de çalıntı olduğu anlaşıldı.

E.D. ve M.D. isimli şahıslar işlemleri için daha sonra Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürülürken, kullandıkları araç ise Ören Karakol Komutanlığı’na çekildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500