Advert
Advert
Advert

VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ USTA, GÖREVİNE BAŞLADI…

VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ USTA, GÖREVİNE BAŞLADI…
Bu içerik 1059 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan’ın ardından vergi dairesi müdürü olarak atanan Mehmet Raci Usta görevine başladı…

Geride bıraktığımız Kurban Bayramı öncesinde tayini çıkan Milas Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan’ın ardından ilçemiz vergi dairesine müdür olarak atanan Mehmet Raci Usta görevine başladı.

1970 doğumlu Usta, 18 yıl İstanbul Vergi Başkanlığı’ndaki hizmetin ardından; 1 yıl Ağrı Defterdarlığı Gelir Müdürlüğü, 5 yıl Bursa Vergi Dairesi Müdürlüğü’nde ve 1,5 yıl Mudanya Vergi Dairesi Müdürlüğü görevini yapan Mehmet Raci Usta ilçemize gelerek görevine başladı.

Evli ve iki çocuk babası olan yeni Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta’ya  ‘hayırlı olsun’ diyor, görevinde başarılar diliyoruz.

Görevine başlayan Mehmet Raci Usta, tayin olduğu günlerde Milas ile ilgili bir takım bilgiler edindiğini, geldikten sonra da her fırsatı değerlendirerek kenti tanımaya çalıştığını belirterek; “Milas ile ilgili ilk izlenimlerim oldukça güzel bir kent olduğudur. Umarım görev sürem içerisinde görevimizi en iyi şekilde yapar bu Milaslılara faydalı hizmetler sunarız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500