Advert
Advert
Advert

VOLEYBOL MAÇLARI DEVAM EDİYOR…

VOLEYBOL MAÇLARI DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 755 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

13 kurum voleybol takımının katıldığı Milas Cumhuriyet Kupası voleybol müsabakaları, Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde oynanmaya devem ediyor.

19 Eylül Salı günü yapılan bir törenle başlayan kupa mücadelesinde 2 gruba ayrılan 13 takım bu önemli kupanın sahibi olmak için mücadele ediyorlar. Muğla Büyükşehir Turizm Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen turnuvada, gruplarında ilk iki sırayı alacak 4 takım final maçları oynama hakkını elde edecekler.

Oynanan Maçların Sonuçları:

Baro: 3 - Ziraat Bankası: 0

Milli Eğitim B: 3 - Sınav Okulları: 0

Muğla Büyükşehir Vetaranlar: 3 - İlçe Jandarma Komutanlığı: 0

İMİ Koleji: 3 - Sosyal Güvenlik Kurumu: 0

Turnuvada Müsabaka Programı:

26 Eylül Salı saat 19.00

Ziraat Bankası - Sınav Okulları

Saat 20.30

Baro - İMİ Kolej

27 Eylül Çarşamba saat 19.00

Milli Eğitim B - Sosyal Güvenlik Kurumu

Saat 20.30

Milli Eğitim C - Milli Eğitim A

29 Eylül Cuma saat 19.00

Hava Meydan Komutanlığı - Muğla Vetaranlar

Saat 20.30

Kılıç Holding - Devlet Hastanesi

Muğla Büyük Şehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen kamu kurumları ve kuruluşlar arası voleybol turnuvası 19 Eylül Salı günü saat 19’da Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde 13 takımın katılımıyla başladı.

Muğla Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Cumhuriyet Turnuvası açılış seronomisi Atatürk Spor Kompleksi personeli Buket Açar’ın sunumuyla başladı. Açılışa Milas Belediyesi Başkanvekili Faik Karagöz, CHP Parti İlçe Başkanı Suat Özcan, Milas Belediyesi Meclis Üyesi Murat Yazar, AKP Milas eski Parti Başkanı Bülent Demir, Muğla Voleybol Gözlemcisi Cengiz Meriç, Turnuva Tertip Komitesi Üyesi Eşref Mete ve Muğla Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan katılarak turnuvaya destek oldular. İstiklal Marşı ve saygı duruşu sonrasında turnuva ile ilgili olarak Turnuva Tertip Komitesi Üyesi Eşref Mete, Muğla Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan, Milas Belediyesi Başkan Vekili Faik Karagöz Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası ile ilgili olarak duygu ve düşüncelerini paylaşarak, turnuvaya katılan takımlara başarılar dilediler.

Turnuvanın açılış törenine 13 takımın sporcuları, antrenörleri ve idarecileri ile birlikte çok sayıda voleybol sever katıldı. Turnuvanın ilk müsabakası olan Ziraat Bankası – Baro takımları arasında ki karşılaşmanın başlama vuruşunu Belediye Başkanvekili Faik Karagöz ve yöneticiler birlikte yaptılar.

Voleybol turnuvasının ilk günkü müsabakalarında Muğla Bölgesi Hakemlerinden Filiz Kın, Safiye Dili ve Cengiz Meriç görev aldılar.

Turnuva Müsabaka Sonuçları:

Ziraat Bankası: 0 - Baro: 3

Milli Eğitim B Takımı: 3 - Sınav Okulları: 0

Turnuva Müsabaka Programı:

22 Eylül Cuma saat 19:00 Milli Eğitim A Takımı – Kılıç Holding

Saat 20:30 Devlet Hastanesi – Hava Meydan Komutanlığı

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500