Advert
Advert
Advert

HİZMET İÇİ EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR…

HİZMET İÇİ EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 582 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından, Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin çalışanlarına yönelik “Taşınır Mal Yönetmeliği” konulu eğitim programı düzenlendiği bildirildi…

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen eğitim programına, Büyükşehir Belediyesi, MUSKİ ve ilçe belediyelerinde görev yapan 70 personel katıldı.

Eğitimde Taşınır Mal Yönetmeliği, Taşınırların Kaydı, Taşınır Kayıt ve Kontrol Yetkililerinin Görevleri ve Sorumlulukları, Harcama Yetkililerinin Görevleri ve Sorumlulukları, Taşınır İşlem Fişi, Taşınırların Girişi, Çıkışı, Sayımı ve Devri ve Taşınır Kod Listesi konularında detaylı bilgilendirme yapıldı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesine ait tüm taşınır malların kaydı, muhafazası ve kullanımı ile ilgili işlemlerin sorunsuz yürütülmesi amacıyla bu eğitimi gerçekleştirdik. Bu tür eğitim programlarını farklı konulara ve yönetmeliklerdeki güncellemelere yer vererek sürdüreceğiz” denildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500