Advert
Advert
Advert

CUMHURİYET KUPASI TURNUVASI BAŞLADI…

CUMHURİYET KUPASI TURNUVASI BAŞLADI…
Bu içerik 937 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Kamu Kurumları ve Kuruluşlar arası Voleybol Turnuvası 19 Eylül Salı günü Saat 19’da Milas Atatürk Spor Kompleksinde 13 takımın katılımıyla başladı…

Muğla Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Cumhuriyet Turnuvası açılış seronomisi Atatürk Spor Kompleksi Personeli Buket Açar’ın sunumuyla başladı. Açılışa Milas Belediyesi Başkan Vekili Faik Karagöz, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Milas Belediyesi Meclis Üyesi Murat Yazar, AKP Milas eski İlçe Başkanı Bülent Demir, Muğla Voleybol Gözlemcisi Cengiz Meriç, Turnuva Tertip Komitesi Üyesi Eşref Mete ve Muğla Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan da katılarak turnuvaya destek oldular.

İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu sonrasında turnuva ile ilgili olarak Turnuva Tertip Komitesi Üyesi Eşref Mete, Muğla Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan, Milas Belediyesi Başkan Vekili Faik Karagöz Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası ile ilgili olarak duygu ve düşüncelerini paylaştılar. Katılan takımlara başarılar dilediler.

Turnuvanın açılış törenine 13 takımın sporcuları, antrenörleri ve idarecileri ile birlikte çok sayıda voleybol sever de katıldı. Turnuvanın ilk müsabakası olan Ziraat Bankası –Baro takımları arasında ki karşılaşmanın başlama vuruşunu Belediye Başkan vekili Faik Karagöz ve Yöneticiler birlikte yaptılar.

Voleybol turnuvasının ilk günkü müsabakalarında Muğla Bölgesi Hakemlerinden Filiz Kın, Safiye Dili ve Cengiz Meriç görev aldılar.

Turnuva Müsabaka Sonuçları

Ziraat Bankası: 0 - Baro: 3

Milli Eğitim B Takımı: - 3 Sınav Okulları: 0

Turnuva Müsabaka Programı

22 Eylül Cuma - Saat 19.00

Milli Eğitim A Takımı - Kılıç Holding

Saat 20.30

Devlet Hastanesi - Hava Meydan Komutanlığı

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500