Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR LİGE HAZIRLANIYOR…

YENİ MİLASSPOR LİGE HAZIRLANIYOR…
Bu içerik 1071 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2016-2017 Muğla Süper Amatör Küme Ligi şampiyonu Yeni Milasspor, 2017-2018 sezonu lig maçlarına Milas Şehir stadyumunda yaptığı antrenmanlarla hazırlanıyor.

Güray Ceylan’ın antrenörlüğünü yaptığı Yeni Milasspor’un antrenmanları oldukça keyifli ve neşeli geçiyor. 2016-2017 sezonunda Gümüşlük Gençlikspor futbol takımında antrenörlük yapan Hüseyin Temizel’in de yardımcı antrenörlüğünü yaptığı Yeni Milasspor, Süper Amatör Küme Ligi’nde ikinci şampiyonluğunu yaşamak ve sezon sonunda BAL Ligine yükselebilmek hedefi ile çalışmalarını sürdürüyor.

18 Eylül Pazartesi günü Milas Bafa Gölü Kenarında yer alan Çeri Resturant’ta takımın genel kaptanı Cengiz Çeşme’nin verdiği sabah kahvaltısıyla başlayan Yeni Milasspor, aynı gün içinde Milas Şehir Stadyumu’nda tüm futbolcuların katılımıyla günü sonlandırdılar.

Genç Santraforla Yolları Ayırdılar…

2016-2017 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde takımın santraforu olarak görev yapan Ulaş Çetin ile sezon başında yeniden anlaşan Yeni Milasspor, geçtiğimiz hafta içinde aniden genç santraforla yolları ayırdı.

Ulaş Çetin’nin yerine geçtiğimiz sezon Bal Ligi’nde yer alan Yatağanspor’un santraforu Emrehan Tektaş’ın alındığını söyleyen Yeni Milasspor Teknik Sorumlusu Güray Ceylan yeni sezon ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, takımda herkesin yerinin dolacağını vurgulayarak, santrafor Ulaş Çetin’in kendi isteği sonucu takımdan ayrıldığını belirtti.

Muğla Süper Amatör Küme Ligi yeni sezonda hedeflerinin ikinci şampiyonluk ve BAL Ligi olduğunu vurgulayan Teknik Sorumlu Güray Ceylan; “hedefimiz doğrultusunda lige hazırlanıyoruz” dedi. “Takımdaki tüm futbolcularıma inanıyorum” diyen Güray Ceylan, Yeni Milasspor taraftarlarının tribün desteğine ihtiyaçları olduğunu söyleyerek; “iyi futbol iyi sonuç ve şampiyonluk hedefi ile sezona başlıyoruz” dedi.

İlk Hazırlık Maçı…

İlçemiz Muğla Süper Amatör Küme Ligi şampiyonu Yeni Milasspor ilk hazırlık maçını 24 Eylül Pazar günü Milas Şehir Stadyumu’nda, Muğla Birinci Amatör Küme Ligi takımlarından Düverek Güneşspor ile yapacak.

Ekim ayı içinde yapılacak olan şampiyonluk yemeği ile Milaslı taraftarlarıyla buluşacak olan Yeni Milasspor, liglerin başlama tarihi olan 21-22 Ekim tarihlerine kadar çalışmalarına hafta içi Milas Şehir Stadyumu’nda devam edecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500