Advert
Advert
Advert

EGE BÖLGESİ BU DÜĞÜNDE BULUŞTU…

EGE BÖLGESİ BU DÜĞÜNDE BULUŞTU…
Bu içerik 8792 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal’ın oğlu Taylan ve Karakaş Ailesi’nin kızları Ezgi, dillere destan bir düğün töreniyle birlikteliklerini pekiştirdiler…

Gündüz Koru Mahallesi’ndeki düğünevinde başlayan tören, akşam Esinti Kır Düğün Bahçesi’nde devam etti.

Paskal ve Karakaş ailelerini bu mutlu günlerinde; TSOF Başkanı Fevzi Apaydın, Muğla Milletvekili Av. Akın Üstündağ, eski dönem milletvekilleri Tolga Çandar ve Fevzi Topuz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, EKKKOP Aydın-Muğla Bölge Birliği Başkanı Necip Saraç, Aydın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Semih Özmeriç, İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Celil Anık, İstanbul Atatürk Havalimanı Taksi Kooperatifi Başkanı Fahrettin Can, Ankara Esenboğa Havalimanı Taksi Kooperatifi Başkanı Burhan Önal, Antalya Havalimanı Taksi Kooperatifi Başkanı Mehmet Akcan, Muğla Odalar Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, Dalaman Havalimanı Taksi Kooperatifi Başkanı Nazmi Yılmaz, Milas-Bodrum Havalimanı Taksi Kooperatifi Başkanı Ahmet Cengiz, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, eski Bafa Belediye Başkanı Zühra Dönmez, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, MİTSO Meclis Üyesi başkan Adayı Halil İbrahim Gülen, çok sayıda Milas Belediyesi meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve davetliler, Taylan & Ezgi çifti ve Paskal - Karakaş ailelerini yalnız bırakmadılar.

Genç çiftin nikahını Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kıyarken, nikah merasimi sonunda evlilik cüzdanını geline teslim etti.

Genç çiftin dansı ile başlayan balo, davetlilerin de katılmasıyla muhteşem bir görsel şölene dönüştü. Başta Ege Bölgesi olmak üzere ülkemizin birçok yerinden düğüne katılan davetliler, Muğla yöresine ait zeybek oynamayı da ihmal etmediler.

Takı merasimi sırasında ise davetliler, uzun bir kuyruk oluşturdular.

Radyo Gözlem, Ajans Gözlem, Gazete Güney Ege ve habermilas.com olarak hayatlarını birleştiren genç çift Ezgi ve Taylan’a bir ömür boyu mutluluk diliyor, Paskal ve Karakaş ailelerini kutluyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500