Advert
Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT’TAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI…

BAŞKAN TOKAT’TAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI…
Bu içerik 457 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı… Tokat mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Şehit ve Gazilerimizin, Vatan savunması için verdiği kutsal mücadele, dünya tarihinde milletçe övünç duyduğumuz kahramanlık ve vatanseverlik destanı olarak yer almıştır.

Bugünün güçlü ve saygın Türkiye’sinin temelinde kahraman gazilerimizin önemli bir payı bulunmaktadır.

Şehit ve gazilerimiz; bu topraklarda gelecek nesillerin mutlu, huzurlu ve bağımsız yaşamasını sağlayan ülke sevdalılarıdır. Yaptıkları üstün fedakârlıktan dolayı gazilerimize saygıda kusur etmemek, sorunlarına duyarlılıkla yaklaşmak toplum olarak en önemli sorumluluğumuzdur. Geçmişten bugüne vatanının bölünmezliği, birliği için her şeyi göze almış ve bu uğurda gazilik mertebesine ulaşmış yurttaşlarımızın, Gaziler Günü kutlu olsun.

Yüce Türk Milleti ve Türk Devleti’nin ebedi varlığını devam ettirmek, milli birliğini ve bölünmez bütünlüğünü muhafaza etmek amacıyla ülkemizin her karış toprağını canları pahasına savunan ve tarihimize altın sayfalar yazdıran Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hayattaki gazilerimize de sağlık ve mutluluk dileklerimle, saygılar sunuyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500