Advert
Advert
Advert

YÖRÜKLERDEN BAŞKANA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ…

YÖRÜKLERDEN BAŞKANA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ…
Bu içerik 2174 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Yörük Obaları Kültür Derneği yönetim kurulu üyeleri, başkan Erkan Turgut’a, doğum günü olması nedeniyle bir sürpriz yaptılar…

Halk Eğitim Merkezi bahçesindeki kafeteryada yapılan sürpriz doğum günü, tam anlamıyla dernek başkanı Turgut’a sürpriz oldu.

Yönetim kurulu üyelerinin Başkan Erkan Turgut’u arayarak, ‘acil görüşmemiz gereken bir konu var. Bir maddelik gündem ile bu akşam toplanalım’ teklifine ‘tamam’ diyen Başkan, akşam kafeteryaya geldiğinde büyük bir sürprizle karşılaştı.

Süslenen alan ve masalara konulan başkan Erkan Turgut ve ailesinin fotoğrafları, Yaren Müzik Grubu ve doğum günü pastasını karşısında bulan başkan, kısa bir şaşkınlığın ardından sürprizi hazırlayan eşi ve yönetim kurulu üyelerine bir teşekkür konuşması yaptı.

Milas Yörük Obaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut; “Aslında böyle bir sürprizi eşim ve çocuklarımdan bekliyordum. Çünkü geçmiş yıllarda böyle sürprizleri hep onlar yapmıştı. Anlaşılan bu defa işin içine dernek yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım da dahil olmuşlar. Çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Her şeyden önce bu sürpriz, tam anlamıyla bir aile olduğumuzun göstergesidir. İnanıyorum ki önümüzdeki süreçte bu ailenin fertleri daha da çoğalacak ve bu tür sürprizleri bizler daha çok yaşayacağız” diyerek, doğum günü partisinin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve partiye katılanlara teşekkür etti.

Doğum günü pastasının kesilmesinin ardından dans eden Nurten & Erkan çiftine diğer yörükler de eşlik ederken, canlı müzik eşliğinde yöresel halk oyunları oynayan konuklar, başkan Turgut’a güzel bir doğum günü programı sundular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500