Advert
Advert
Advert

YAŞAM MÜCADELESİNE BELEDİYEDEN YARDIM ELİ…

YAŞAM MÜCADELESİNE BELEDİYEDEN YARDIM ELİ…
Bu içerik 989 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde, iki ayrı mahallede harabeye dönen ve çatısı olmayan evlerde yaşam mücadelesi veren iki yaşlı vatandaşımıza Milas Belediyesi yardım eli uzattı… Fen İşleri Müdürlüğü tarafından tamir edilen evler yaşlı amca ve teyzeye teslim edildi…

Milas’ın Derince ve Gazipaşa mahallelerinde zor şartlarda yaşayan, tuvaleti ve çatısı olmayan evlerde yaşam mücadelesi veren iki yaşlı vatandaşımıza Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın talimatıyla yardım eli uzatıldı. Daha önce de birçok harabe evi daha yaşanılır hale getirerek ihtiyaç sahibi yaşlı vatandaşları sevindiren Başkan Tokat, Derince ve Gazipaşa mahallelerindeki iki yaşlı vatandaşımızın da yüzlerinin gülmesini sağladı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince başlatılan çalışmalar sonucunda harabe durumdaki evler baştan aşağı yenilenerek, yaklaşan kış ayları öncesinde yaşlı amca ve teyzenin daha sağlıklı ortamda yaşaması sağlandı.

Derince mahallesindeki evin çatısı ve tavanları tamamen değiştirilirken, ev içine bir de tuvalet inşa edildi. Gazipaşa mahallesindeki evde ise çatı tamiratı tamamlanarak evler yaşlı amca ve teyzeye teslim edildi.

Daha önce de Milas Belediyesi olarak birçok mağdur aileye yardım eli uzattıklarını belirten Başkan Tokat; ”Onların yüzlerinin güldüğünü görmek ve hayır dualarını almak, bizim en büyük mutluluklarımızdan biridir” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500