Advert
Advert
Advert

YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR…

YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 1628 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, sorumluluk alanında kalan kırsal mahallerde yol çalışmalarına devam ediyor.

Milas Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri ilçe geneli ve kırsal mahallerde sorumluluk alanında kalan ulaşım yollarında çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Birçok mahallede yeni ulaşım yolu açan ekipler, mevcut yollarda da rodmix ve sathi asfalt kaplama çalışmalarına hız kazandırdı.

Fen işleri ekipleri Beçin Mahallesi’nde Yüksekokul ve Beçin kalesine ulaşımI sağlayan yolda rodmix,  Fesleğen, Hayıtlı ve Demirciler arası bağlantı yolunda 8 km. sathi asfalt kaplama, Kemer Mahallesi Balçık yolunda rodmix kaplama çalışmalarını tamamlarken, 10 km’lik Türbe-İlamet yolu ve Alaçam-Karacahisar mahalleleri arasın sathi asfalt kaplama çalışmalarını ise sürdürüyor.

Milas Belediyesi ilçe ve kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların modern ve daha güvenli yollarda ulaşımlarını sağlamaları için çalışmalarına 2017 yılı sonuna kadar devam edecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan dincer     0000-00-00 Sayın belediye yetkilileri birde bizim yolumuza asvalt deyil toprak dokseniz cok memnun olacaz kackere soylediysek geliyoruz demekle yetindiniz saygılarımla hasandincer