Advert
Advert
Advert

ALTINORDU BİR FUTBOLCU DAHA KAZANDIRDI…

ALTINORDU BİR FUTBOLCU DAHA KAZANDIRDI…
Bu içerik 5040 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İzmir’in köklü spor kulüplerinden biri olan Altınorduspor Kulübü, Türk futboluna bir futbolcu daha armağan etti…

Milas Altınordu Spor Kulübü Futbol Okulu öğrencilerinden 2009 doğumlu Alperen Akkoyun, İstanbul Fenerbahçe Spor Kulübü alt yapı seçmelerinde başarılı oldu ve Fenerbahçe Alt Yapı İzleme Komitesi tarafından beğenilerek Fenerbahçe Kulübü’nün alt yapısına alındı.

Beden Eğitimi Öğretmeni Ramazan Akkoyun’un oğlu olan Alperen Akkoyun gazetemize yaptığı açıklamada; “babamı örnek alıyorum” dedi. Alperen, futbol eğitimini Milas Altınordu Futbol Okulu’nda ve Milas Gençlikspor Kulübü’nde aldığını belirterek, Milas’ın yetiştirdiği başarılı futbolculardan Mehmet Kabak’ın kendisini beğenerek Fenerbahçe Spor Kulübü alt yapı seçmelerine yönlendirdiğini söyledi.

Teşekkür etti…

Alperen, Milas’ta futbol eğitimi sırasında kendisine destek olan ve üzerinde çok büyük emekleri olan Milas Gençlikspor Kulübü ve Altınordu Spor Kulübü antrenörleri Ali Akın Çilek ve Çağrı Arıkan’a, Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal’a, Güray Fedakâr, Recep Çay, Muhammet Kurnaz, Savaş Yücedağ ve Mehmet Kabak hocalarına teşekkür ettiğini söyleyerek; “bundan sonraki eğitim hayatıma Fenerbahçe Kulübü’nün anlaşmalı olduğu bir okulda devam edeceğim” dedi.

Milaslı yıldız futbolcu, futbolda Altınordu, Osmanlıspor kulüplerinin de kendisi ile ilgilendiğini söyleyerek; “kararımı Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp için verdim ve çok mutluyum” diyerek, gelecekte ki hedefinin hem eğitim hem de futbol hayatında çok çalışmak, başarılı olmak ve bir gün Fenerbahçe Kulübü’nün A takımında yer almak olduğunu söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500