Advert
Advert
Advert

ZEYTİNKÖY’E BİR YARDIM ELİ DE, MİLASLI GS’LİLERDEN…

ZEYTİNKÖY’E BİR YARDIM ELİ DE, MİLASLI GS’LİLERDEN…
Bu içerik 2428 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz günlerde büyük bir felaketi yaşayan Zeytinköy için yardımlar sürüyor… Zeytinköy sakinlerine bir yardım eli de Milaslı Galatasaraylılardan geldi…

Geçtiğimiz hafta çıkan orman yangınıyla birlikte büyük bir felaketi yaşayan Zeytinköy sakinlerine, genel ve yerel yönetimlerin yanı sıra; sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler, oda ve derneklerle gönüllü vatandaşlar tarafından yapılan yardımlar sürüyor.

Doğal afet mağduru Zeytinköy sakinlerine ilçemizden de yardımlar sürerken, bir grup Milaslı Galatasaraylılar, başlattıkları kampanya ile yeterli sayıda kıyafet, battaniye ve 70 öğrencinin kırtasiye ve okul öncesi bütün masraflarını karşıladılar.

Grup adına açıklama yapan Kemal Yanar; “Elimizden geldiğince destek olmak için başlattığımız kampanyada bize destek olan tüm Milaslı Galatasaraylılara ve Milaslılara sonsuz teşekkür ediyoruz. Milaslı Galatasaraylılar olarak sosyal sorumluluk projelerimiz bundan sonra da devam edecektir. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler” dedi.

Kampanyanın başlatılması ve yürütülmesi konusunda; Yılmaz Özbek, Oktay Türkoğlu, Koray Türkoğlu, Cemal Yanar ve Hasan Çardak’ın büyük emek verdiğini belirten Kemal Yanar; “Bu isimler gerçekten kampanya için çok emek harcadılar. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Milaslı Galatasaraylılar olarak amaçlarının, Milaslı Galatasaraylıları Grubu’nu, Milas'ın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri yapmak olduğuna vurgu yapan Yanar; “Bizler Milaslı Galatasaraylılar olarak bu ilçeyi, takımımızı ve vatanımızı karşılıksız seviyoruz” diyerek, Zeytinköy sakinlerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500