Advert
Advert
Advert

BÜYÜK TURNUVA BAŞLIYOR…

BÜYÜK TURNUVA BAŞLIYOR…
Bu içerik 1006 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyük Şehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Milas Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın başlama tarihi belli oldu...

7 Eylül Perşembe günü turnuvaya katılacak olan kurum voleybol takımlarının temsilcileri, Milas Atatürk Spor Salonu’nda bir araya gelerek turnuva gruplarını ve turnuva müsabaka programını netleştirdiler.

Muğla Büyük Şehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan’ın başkanlığındaki toplantıya turnuva komitesi sorumlularından Milas Belediyesi Voleybol Antrenörü ve Yöneticisi Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni Eşref Mete ve Milas Spor Salonu Tesisi Sorumlusu Özlem Küpelioğlu da katıldılar.

Muğla Büyük Şehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan toplantıya katılan kurum takımları temsilcilerine, “hoş geldiniz” dedi ve turnuva şartnamesi ile ilgili genel bilgiler aktardı. Turnuvanın güzel geçmesi için gerek her çalışmayı yaptıklarını vurgulayan Başkan İnan, turnuvaya katılan takımlara başarı dileklerini iletti.

13 Voleybol takımın 2 gruba ayrıldığı Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası ile ilgili olarak Milas Belediyesi Voleybol Antrenörü ve Turnuva Komitesi Sorumlusu Eşref Mete spor salonun kullanımı ilgili olarak genel bir bilgilendirme yaparak, turnuvaya katılan takım sporcularının turnuva şartnamesine kesin olarak uymalarını istedi. Müsabaka salonlarının kullanımı ile ilgili bilgilendirme de yapan Eşref Mete, güzel bir turnuva olması dileklerini iletti.

Maddi değerinin olmadığı ancak Cumhuriyet gibi anlamlı bir gün adına yapılan voleybol turnuvasının manevi değerinin ve anlamının çok büyük olduğunu vurgulayan Eşref Mete, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası Grupları…

A Grubu: 1-Ziraat Bankası, 2-Milli Eğitim B, 3-Sosyal Güvenlik Kurumu, 4-İMİ Koleji, 5-Sınav Okulları, 6- Baro.

B Grubu: 1- Milli Eğitim C, 2-İlçe Jandarma Komutanlığı, 3-Milli Eğitim A, 4-Hava Meydan Komutanlığı, 5-Devlet Hastanesi, 6-Kılınç Holding, 7-Muğla Büyük Şehir Veteranlar.

Cumhuriyet Turnuvası Başlıyor…

19 Eylül 2017 Salı günü başlayacak olan Milas Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası, 29 Ekim Pazar günü oynanacak şampiyonluk karşılaşması ve ödül töreni ile tamamlanacak. Turnuva müsabakaları 5 set üzerinden oynanacak. Turnuvayı Muğla Bölgesi resmi voleybol hakemleri yönetecekler.

Turnuva sonunda ilk dört sırayı alan takımlara kupa verilecek. Ayrıca en centilmen takımlara, en iyi sporculara da ödülleri ödül töreninde dağıtılacak. Turnuva müsabakaları hafta içi saat 19’da başlayacak ve haftanın 3 günü oynanacak.

Müsabaka Programı:

19 Eylül Salı saat 19.00 Seronomi ve Açılış Töreni.

Saat 19.30 Açılış Maçı BARO - Ziraat Bankası.

Saat 21.00 Sınav Okulları - Milli Eğitim B.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500