Advert
Advert
Advert

EYLÜL AYI MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

EYLÜL AYI MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ…
Bu içerik 1010 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın başkanlığında her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı Milas Halk Eğitim Merkezi çok amaçlı toplantı salonunda kurum amirleri ve muhtarların katılımıyla gerçekleştirildi.

Milas Halk Eğitim Merkezi çok amaçlı salonunda düzenlenen Ağustos Ayı Muhtarlar Toplantısına Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkan Vekili Zeynep Mat, Milas Belediyesi Zabıta Müdürü Süleyman Karatoprak, Milas İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, Milas İlçe Jandarma Asayiş Komutanı  Jandarma Üsteğmen  S. Bahadır İyilikçi, Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, MUSKİ  Müdürü Güray Emiroğlu, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Eşref Arslan, Milli Emlak Müdürü Mustafa Karanfil, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Ergün Kırova, İlçe Tapu Müdürü Yaşar Yılmaz, Toplum Sağlığı Merkezi Baştabibi Dr. Ebru Özuslu,75.Yıl Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tarık Çubukcuoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Çağrı Çelik, Türk Telekom Müdürü Birol Avcı, ADM Sorumlusu Serkan Öztürk, Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda bir önceki ayda ele alınan konulara değinilerek, gelinen nokta ve sonuçlanan işler hakkında istişare edildi. Daha sonra ise Kaymakam Arslan toplantıda hazır bulunan mahalle muhtarlarına söz vererek sorumlu bulundukları mahalleleri ile ilgili sıkıntılarını kurum müdürlerine aktarmalarını istedi. Mahalle muhtarlarının dile getirdikleri dilek ve öneriler kurum müdürleri tarafından not alındı.

Toplantı karşılıklı istişarelerin arkasından sonra sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500