Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN, KIZILCAYIKIK MAHALLESİ’NDEYDİ…

KAYMAKAM ARSLAN, KIZILCAYIKIK MAHALLESİ’NDEYDİ…
Bu içerik 911 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan; Milas merkez başta olmak üzere, ilçemize bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallelerin sorunlarını yerinde not alıp, gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak, halkla içice çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor... Bu kapsamda Kaymakam Eren Arslan’ın bu haftaki vatandaş buluşması Kızılcayıkık Mahallesi oldu...

Kaymakam Arslan’ı mahalle girişinde Kızılcayıkık Mahalle Muhtarı Cengiz Topal Gökdağ ve mahalle halkı karşıladı.

Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber mahalleyi ziyaret eden Arslan’a mahalle ziyaretinde; Milas Jandarma Komutanı  Binbaşı Hayrettin Fidan, Milas İlçe Jandarma Komutan Vekili S. Bahadır İyilikçi, Milas İlçe Sağlık Müdürü M. Ergün Kırova,75.Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Tarık Çubukçuoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Eşref Arslan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Çağrı Çelik, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı,Telekom Müdürü Birol Acar, Adm  sorumlusu Serkan Öztürk  eşlik etti.

Kızılcayıkık Mahallesini ziyaret eden Kaymakam Arslan mahalle meydanında mahalle halkıyla oturup sıkıntı, temenni ve dileklerini dinledikten sonra mahallede ikamet eden şehit ailesini ziyaret etti.

1997 yılında Ağrı İlçesi Doğubeyazıt İlçesi kırsalında teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen Piyade Er Levent Enginsu’nun evini ziyaret eden Kaymakam Arslan, şehidin annesi, babası ve abisiyle sohbet ederek bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Kaymakam Arslan, şehit ailesinin ihtiyaçları olması durumunda 24 saat telefonunun ve makam odasının açık olduğunu belirtti.

Ziyaretin ardından şehidimiz ve tüm şehitler adına Müftülük Şube Müdürü Dündar Karakuş tarafından Yasin-i Şerif okunup, dualar edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500