Advert
Advert
Advert

CUMHURİYET KUPASI VOLEYBOL TURNUVASI…

CUMHURİYET KUPASI VOLEYBOL TURNUVASI…
Bu içerik 803 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyük Şehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanlığı tarafından Milas’ta Kurum ve Kuruluşlar arasında düzenlenen Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası, 19 Eylül 2017 Salı günü Milas Atatürk Spor Salonunda ilk gün maçları ile başlıyor. Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası teknik toplantısı ile turnuva mücadele fikstür çekimi 7 Eylül Perşembe günü saat 15’te Milas Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Turnuvaya katılmak isteyen voleybol takımları, takım listelerini aynı gün turnuva komitesine verecekler.

Hafta içi saat 18.30-20.00 arasında Milas Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan turnuva maçlarında Muğla Bölgesi Voleybol Hakemleri düdük çalacaklar.

Haydi, Milas Cumhuriyet Turnuvasında Buluşalım…

Muğla Büyük Şehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve Milas Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvasına katılımın ve ilginin büyük olacağı bekleniliyor.

Turnuvaya Davet Etti…

Muğla Büyük Şehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan Cumhuriyet Voleybol Turnuvası ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, yeni spor salonunda bu tür salon sporlarına yönelik etkinliklerin sezon boyunca devam edeceğini belirterek, Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası karşılaşmalarına Milaslı voleybolseverleri davet etti.

Cumhuriyetin kuruluşunun 94. yıldönümü nedeniyle düzenlenen Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvasına katılacak kurum ve kuruluşların voleybol takımlarına teşekkür eden Muğla Büyük Şehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan; “son derece başarılı ve güzel bir turnuvayı hep birlikte gerçekleştirmeyi diliyoruz” dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500