Advert
Advert
Advert

MİLASLI RESSAMDAN İLK SERGİ…

MİLASLI RESSAMDAN İLK SERGİ…
Bu içerik 1260 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

“Tavan Arası Resim Sergisi” ile Milaslı Ressam Birsen Uzman Güngör sanatseverlerle buluştu.

Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen resim sergisinin açılışına; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Garnizon Komutanı Hava Sistem Albay Cenk Erataç, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz, bazı Belediye Meclis Üyeleri, CHP Milas İlçe Yönetimi, Muğla eski Milletvekili Tolga Çandar ve çok sayıda davetli katıldı.

30’u aşkın tablonun yer aldığı serginin açılışında konuşan Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “İlçemizin sanat yaşamına güzel bir renk kattığı için Birsen Hanım’a teşekkür ediyorum. İçimizden çıkan değerlerin, yeteneklerin bu seviyeye gelerek sergi açması, hem ilçemizin kültür ve sanat hayatına katkı sağlamaları hem de tanıtımına destek olmaları bizi gururlandırıyor. Kendisini yürekten kutluyor, bundan sonra bol bol sergi bekliyorum” derken, Milas Kaymakamı Eren Arslan ise, “Milaslı bir sanatçının, yani kendi değerimizin, ilçemizde bir resim sergisi açması bizi sevindirdi. Bu güzelliklerin artmasını temenni ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Milaslı Genç Sanatçı Birsen Güngör Uzman’ın ilk kişisel resim sergisinin açılış kurdelası; Kaymakam Arslan, Başkan Tokat ve diğer katılımcılarla birlikte kesildi ve sergi gezildi. Milaslı Ressam Birsen Güngör Uzman, sergideki resimlerden biri olan ve Milaslı bir aileyi temsil eden tabloyu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a armağan etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500