Advert
Advert
Advert

ÖREN’DE PUSULA FIRTINASI…

ÖREN’DE PUSULA FIRTINASI…
Bu içerik 956 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milaslı Rock Grubu Pusula, Ören’de fırtına gibi esti...

Milas Belediyesi tarafından Ören Mahallesi’nde, Kurban Bayramı nedeniyle organize edilen konserde sahne alan Grup Pusula tatilcilere unutulmaz anlar yaşattı. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan ve yeni çıkardıkları 4 şarkılık albümlerinde yer alan şarkılar ile bir birinden hareketli şarkıları seslendiren Grup Pusula’ya, Ören halkı ve tatilciler danslarıyla eşlik etti.

Düzenlenen konsere Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yılmaz ve çok sayıda tatilci katıldı.

Organize edilen konseri arasında bir de folklor gösterileri sergilendi. Tamamen Örenli gönüllülerden oluşan Keramos Ateşi Folklor Ekibi’nin sergiledikleri gösteriler protokol üyeleri ve konser alanını dolduran vatandaşlar tarafından beğeni ile izlendi.

Grup Pusula’ya ortaya koydukları performans ve konser alanını dolduran vatandaşlara teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, herkesin Kurban Bayramını da kutladı. Grup Pusula’nın kendi çocukları ve Milas’ın önemli değerleri olduğunu belirten Tokat; “30 Ağustosta Milas’ta bizlere zafer coşkusunu yaşattılar. Bugün Mübarek Kurban Bayramımızın 1. günü ve aynı zamanda Dünya Barış günü. Bu kadar güzel ve anlamlı iki gün birleşince Ören Mahallemizde böyle bir etkinlik yapmak ve Milas’ımızın gururu bu gençlerimizi sizlerle buluşturmak, bayram coşkumuzu en üst seviyede yaşayalım istedik. Onlar bizleri kırmadı ve geldiler, ben  hem bu gençlerimize hem de sizlere geldiğiniz için teşekkür ediyor, Kurban Bayramınızı yürekten kutluyorum” dedi.

Konser hep beraber söylenen onuncu yıl marşı ile sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500