Advert
Advert
Advert

YALMAN, MİLASLI FENERBAHÇELİLERLE BULUŞTU…

YALMAN, MİLASLI FENERBAHÇELİLERLE BULUŞTU…
Bu içerik 1107 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milaslı Fenerbahçelilerin daveti üzerine Milas’a gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi Erdoğan Yalman 3 Eylül Pazar günü Havuzbaşı Resturant’ta, Milaslı Fenerbahçelilerle buluşarak bayramlaştı...

Milaslı Fenerbahçelilerin coşkun tezahüratları eşliğinde Milas Havuzbaşına gelen Kongre Üyesi Erdoğan Yalman, Milaslı Fenerbahçelilerin Kurban Bayramını kutlayarak, sordukları soruları yanıtlamaya çalıştı.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün çok büyük bir aile olduğunu vurgulayan Erdoğan Yalman, Milaslı Fenerbahçelilerin de bu ailenin güzel bir parçası olduğunu söyledi. Milaslı Fenerbahçelilerin kendisine ve Fenerbahçe Spor Kulübü’ne gösterdikleri ilgiye teşekkür ettiğini de belirten Erdoğan Yalman, Kurban Bayramı nedeniyle Milaslı Fenerbahçelilerle buluşma fırsatı bulduğu için mutlu olduğunu söyledi.

Milas Fenerbahçeliler Grubu Sözcüsü Hasan Tuzla, Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi Erdoğan Yalman’a Milas’a gelerek, Milaslı Fenerbahçelilerin arasında olduğu için teşekkür etti ve Milaslı Fenerbahçeliler olarak sezon sonunda en büyük arzularının Fenerbahçe’nin şampiyonluk sevincini yaşaması ve yaşatması olduğunu söyledi.

Yapılan konuşmalar sonrasında Milaslı Fenerbahçelilerin Kurban Bayramını kutlayan Erdoğan Yalman, Milaslı Fenerbahçelilere veda ederek, sezon sonunda şampiyon olacaklarını dile getirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500