Advert
Advert
Advert

MİLASLI GÜREŞÇİ BU KEZ 2. OLDU…

MİLASLI GÜREŞÇİ BU KEZ 2. OLDU…
Bu içerik 1442 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ta yağlı güreş alanında elde ettiği başarılar adından söz ettirmeye başlayan Mehmet Karabaş, bu kez Denizli ilinde yapılan güreşlerde ikinci olma başarısını gösterdi.

Son olarak Seydikemer ilçesinde düzenlenen güreşlerde 3. olarak adından bahsettiren ve Milas’ta yağlı güreşe dikkat çekmeyi başaran Milaslı güreşçi Mehmet Karabaş, bu kez Denizli Beyagaç İlçe Belediyesi tarafından bu yıl 8. kez düzenlenen geleneksel yağlı güreşler küçük orta boyunda final yaparak 2. oldu.

Elde ettiği başarıları her geçen gün artarak devam eden Milaslı güreşçi Karabaş, hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam ettiğini ifade etti. Güreşlere hazırlanırken kendisine destek olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a da teşekkür eden Karabaş;

“Ben ve benim gibi yağlı pehlivanlar için güreşte desteklenmek çok önemli. Ancak bu şekilde ayakta kalabiliyoruz ve güreşlere gidiyoruz. İlerleyen günlerde sırasıyla yapılacak güreşlere katılarak tecrübe kazanmak istiyorum. Gelecek yıl ise hedeflerim daha büyük. Milas’ta yağlı güreşlere dikkat çekerek bu alanda daha fazla sporcu yetişmesine katkı sağlamak istiyorum” dedi.

Genç yağlı güreş pehlivanı Karabaş sırasıyla 2 Eylül Cumartesi Manisa Kula Belediyesi Güreşleri,3 Eylül Pazar Antalya Korkuteli Güreşleri, 4 Eylül Pazartesi Denizli Acıpayam Akalan Güreşleri, 8-9-10 Eylül Antalya Elmalı Güreşleri, 16 Eylül Denizli Çameli Güreşleri,17 Eylül Antalya Kemer Belediyesi Güreşleri,15 Ekim Muğla Ortaca Dalyan Belediyesi Güreşlerinde mücadele verecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500