Advert
Advert
Advert

FENERBAHÇELİLER HAVUZBAŞI’NDA TOPLANIYOR…

FENERBAHÇELİLER HAVUZBAŞI’NDA TOPLANIYOR…
Bu içerik 1349 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sarı Lacivert renklere gönül vermiş Milas Fenerbahçeliler Grubu, 3 Eylül 2017 Pazar Kurban Bayramı’nın üçüncü günü saat 10.30’da Havuzbaşı Resturantta bayramlaşacaklar.

 İlçemiz Milas’ta adını yaptıkları olumlu ve güzel etkinliklerle duyurmaya devam eden Milas Fenerbahçelileri, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Kurul Üyesi Erdoğan Yalman’ın da katılacağı bir etkinlik olan bayramlaşmayı 3 Eylül Pazar günü Havuzbaşı’nda yapacaklar.

Milas Fenerbahçeliler Grubu temsilcisi Hasan Tuzla gazetemize yaptığı açıklamada Milaslı Fenerbahçelilerin çeşitli sportif etkinlikler içersinde yer aldığını belirterek; “her geçen gün Milas’ta grubumuza katılımlar çoğalmaktadır” dedi.

3 Eylül Pazar günü Milas Havuzbaşında yapılacak olan Kurban Bayramı bayramlaşmasına Milaslı tüm Fenerbahçelileri davet eden Hasan Tuzla; “formalarınızı giyin ve bayramlaşma törenimizde aramızda olun” davetini yaptı.

Milas Fenerbahçelileri olarak dernekleşme yolunda olduklarını da vurgulayan Hasan Tuzla, Milaslı Fenerbahçeliler adına Türk Milletinin ve İslam Âleminin Kurban Bayramını kutladığını söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500