Advert
Advert
Advert

BÜYÜK ZAFERİN 95. YILDÖNÜMÜ KUTLANACAK…

BÜYÜK ZAFERİN 95. YILDÖNÜMÜ KUTLANACAK…
Bu içerik 1010 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın ilçemizde yarın gerçekleştirilecek olan resmi kutlama programı açıklandı…

Milas Kaymakamlığından edinilen bilgiye göre, kutlama programı Atatürk anıtı önündeki çelenk töreniyle başlayacak.

Çelenk töreni, saat 08.45’te bando, merasim takımları ile personelin saat 08.55’te de ilçemiz protokolünün tören alanında yerlerini almalarının sonrasında saat 09.00’da tören programının okunması ve Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin anons sırasına göre sunulması ile başlayıp saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal marşımızın okunması ile tamamlanacak.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programında daha sonra saat 09.15’ten itibaren Kaymakamlık makamında kutlamalar kabul edilecek.

Tören programının son bölümü saat 09.30’da ilçemiz protokolünün tribünde yerini alması; Kaymakam, Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanı tarafından halkın ve törene katılanların bayramının kutlanmasıyla başlayacak ve saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal marşımızın okunması, günün anlam ve önemini belirtilen konuşmanın yapılması ve öğrenciler tarafından şiirlerin okunmasıyla sürüp tören geçişi ile sona erecek.

Fener alayı…

Aynı gün akşam 20.30’da Milas Belediyesi tarafından ‘Fener Alayı’ düzenlenecek.

İlçemizdeki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde Milas Belediyesi’nce Zafer Yürüyüşü ve Zafer Konseri düzenlenecek.

Milas Belediyesi önünden saat 20’de başlayacak Zafer Yürüyüşü; İnönü, Kışla, Menteşe ve Turgut Özal caddeleri ile Atatürk Bulvarı güzergahını izleyerek Atapark’ta sona erecek.

Yürüyüşün ardından Atapark’ta saat 21’de başlayacak olan Zafer Konseri’nde ise Grup Pusula sahne alacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500