Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN ZAFER BAYRAMINI KUTLADI…

KAYMAKAM ARSLAN ZAFER BAYRAMINI KUTLADI…
Bu içerik 640 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kaymakam Arslan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Kahraman ve asil milletimizin bağımsızlığını, savaş meydanında dünyaya tescil ettirdiği 30 Ağustos Zaferi’nin 95. yıldönümünü kutlamanın milletçe gururu içerisindeyiz.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının, önderliğinde ve Asil milletimizin azim ve kararlığıyla, milletimizin makûs kaderini değiştirmiş olan bu zafer ile Türk milleti hiçbir şekilde vatanın bütünlüğünden, bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde sonsuza kadar hür, bağımsız ve onurlu bir şekilde yaşayacağını bütün dünyaya ispat etmiştir.

30 Ağustos Zaferinden, 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyen ülkemizi durdurmak, şehit kanlarıyla sulanan aziz vatan topraklarını cebren ve hile ile ele geçirmek isteyenler ve onların uzantısı içimize sızmış alçak ve hainler topluluğu FETÖ/PDY terör örgütünün  15 Temmuz’daki hain ve sinsi planları, kahraman milletimizin şanlı direnişi ile boşa çıkarılmış ve milletimiz bir kez daha bağımsızlığına, iradesine ve demokrasisine olan bağlılığını büyük bir kararlılık örneği sergileyerek ortaya koymuş 30 Ağustos ruhuna ve zaferine aynı kararlılıkla sahip çıkmıştır.

Bu duygularla, bizlere bu büyük zaferi armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, İstiklal Savaşı ve 15 Temmuz kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi saygı ve şükranla anıyor, tüm hemşerilerimin Zafer Bayramını kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500