Advert
Advert
Advert

CUMHURİYET KUPASI VOLEYBOL TURNUVASI…

CUMHURİYET KUPASI VOLEYBOL TURNUVASI…
Bu içerik 1034 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Milas Kamu Kurum ve Kurumlar arası Voleybol Turnuvası 19 Eylül-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Milas Atatürk Kapalı Spor Salonu kompleksinde oynanacak…

Cumhuriyet Bayramına yakışır nitelikte bir voleybol turnuvası için çalışmalara başlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanlığı, Milas’ta ilk spor etkinliğini de ilk kez yeni spor salonunda gerçekleştirecek.

Turnuvaya katılacak voleybol takımlarını, turnuva sporcu listelerini en kısa sürede hazırlayıp 7 Eylül Perşembe günü saat 15’e kadar Atatürk Kapalı Spor Salonu’na, tertip komitesine getirilecek. Aynı gün turnuvanın teknik toplantısı da yapılacak.

Turnuva Statüsü…

1- Turnuva Milas ilçesinde bulunana kamu kurum ve kuruluşları arasında yapılacaktır.

2- Turnuva, Turizm Gençlik ve Spor Daire Başkanı Başkanlığında, Turizm Gençlik ve Spor Daire Başkanlığının tespit edeceği iki üye ve takımların seçeceği en az iki üyeden oluşacak ve tertip komitesi gözetiminde 3 hakem tarafından oynatılacaktır.

3- Müsabakalar uluslararası oyun kurallarına göre oynanacaktı, ancak file yüksekliği sporculara karma olduğu için 238 cm olacaktır.

4- 2015-2016 ve 2017-2018 sezonunda faal sporcular olan kurum mensupları, kurumda çalışan stajyer öğrenciler, tedarikçi firmaların personeli, derneklerde üyelik süresi iki yıldan az olanlar kurum ve kuruluşlar adına turnuvada oynayamayacaklardır.

5- Turnuvaya katılan takımlar bayan ve bay mensuplarından karma oluşabilecektir.

6- Turnuvaya katılacak kurum ve kuruluşlar en fazla 20 sporcudan oluşacak takım listelerini hazırlayarak, (Turnuva başladıktan sonra kuruma dâhil olan personel listeye ilave edilir) kurum amiri ve doktor onayından sonra teknik toplantıda tertip komitesine teslim ettikleri takdirde fikstüre dâhil edilecektir.

7- Turnuvanın hakem, görevli, sağlık personeli ve ödül giderleri Turizm Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı tarafından karşılanacaktır.

8- Turnuva sonunda dereceye giren takımlara kupa, en centilmen takıma, en iyi takıma, en başarılı antrenöre ve en iyi sporcuya ödül verilecektir.

9- Turnuvaya katılacak takımlar bu statüyü yetkili kurum yöneticilerine onaylatarak teknik toplantıda tertip komitesine sunacaklardır.

Teknik Toplantıya Getirilecek yada Gönderilecek Evraklar…

1- Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası Katılım Listesi (Kurum ve kuruluş Amiri İmzalı ve Onaylı)

2- Her bir sporcunun Aile hekiminden alacakları sağlık raporu

3- Her bir sporcunun nüfus cüzdan fotokopisi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500