Advert
Advert
Advert

BAŞIBOŞ KÖPEKLER TEDİRGİNLİK YARATIYOR…

BAŞIBOŞ KÖPEKLER TEDİRGİNLİK YARATIYOR…
Bu içerik 2202 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Akkent Sitesi’ni adeta sahiplenen sokak köpekleri, Akkent Sakinleri arasında korku ve tedirginlik yaratıyor…

Akkent Atatürk Parkı’nı kendilerine yurt edinen 10’un üzerinde sokak köpeği, sokaklarda gruplar halinde dolaşarak vatandaşların korkmalarına neden oluyorlar.

Akkent Sitesi Sakinleri, Sokak köpeklerinin yarattığı korku nedeniyle çocukların sokaklarda ve parklarda oynayamadıkları belirterek en kısa zamanda yetkililerden konu ile ilgili çözüm beklediklerini belirttiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüseyin Açar     2017-08-29 Sokak Köpekleri barınakta olsun bakımları yapılsın sağlıklı bir yaşamları olsun istiyoruz. Bahçelerimizde onlar için herzaman su kapları bulunmakta Ancak gruplar hailde dolaşan sokak köpekleri çocuklarımızı da korkutmaktadır.
Hüseyin Açar     2017-08-29 Sokak Köpekleri için düzenli yemek içecek ve bakım istiyoruz aşıları yapılmalı ve sağlıklı bir yaşamları olmalıdır Bahçelerimize su kapları koyarak onlara destek olmaktayız. Ancak gruplar hailde Akkent te dolaşarak özellikle çocuklarımızı korkması da son derece normal değil midir saygılarımla
Hande Çelensu     2017-08-27 Köpekleri hedef gösteren haberinizi kaldırmanızı talep ediyoruz! http://ukalahayvan.com/milas-onder-gazetesi-sokak-kopeklerini-hedef-gosterdi/