Advert
Advert
Advert

160 BİN LİRAYI ALIP KAYIPLARA KARIŞTI…

160 BİN LİRAYI ALIP KAYIPLARA KARIŞTI…
Bu içerik 9806 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’a bağlı Koru Mahallesi’nde ilginç bir dolandırıcılık yapıldı… Asker arkadaşını yaklaşık 160 bin lira dolandıran kişi kayıplara karıştı…

İlçemize bağlı Koru Mahallesi’nde bir araziyi göstererek, asker arkadaşını dolandıran kişi kayıplara karıştı. Aslen Bitlisli olan fakat İstanbul’da ikamet eden asker arkadaşı C.P.’yi arayarak elinde, Milas’a bağlı Koru Mahallesi’nde satılık bir arazi olduğunu, fiyat açısından da son derece ucuz olduğunu belirten M.G., arkadaşını Milas’a davet etti. Yapılan görüşmenin ardından İstanbul’dan Milas’a gelen C.P.’ye Koru’da boş bir araziyi gösterildi.

M.G. adlı kişi, asker arkadaşına gösterdiği arazinin bedeli olarak anlaşılan yaklaşık 160 bin lirayı, mal sahibine göstermek için istedi. Parayı, asker arkadaşı M.G.’ye teslim eden C.P., arazinin bulunduğu bölgede beklerken, marketten su alma bahanesiyle M.G., oradan uzaklaşarak kayıplara karıştı.

Uzun bir bekleyişin ardından arkadaşının gelmediğini gören C.P., durumdan şüphelenerek Jandarmaya müracaat etti. Yapılan şikayet üzerine harekete geçen jandarma ekipleri, kayıplara karışan M.G. adlı şahsı yakalanması için çalışma başlattı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500