Advert
Advert
Advert

YEŞİL SAHALARA DÖNDÜLER…

YEŞİL SAHALARA DÖNDÜLER…
Bu içerik 1089 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 Spor sezonunda Muğla Amatör Küme Liglerinde mücadele edecek ilçemiz takımları, yeni sezonun ilk antrenman çalışmalarını Milas Şehir Stadyumu’nda yaptı… Geçtiğimiz günler içerisinde Milasspor futbol takımı ile Milas Gençlikspor alt yapı takımları, Milas Stadyumu’nda ilk antrenmanlarını yaptı…

2017-2018 sezonunda Yeni Milasspor Süper Amatör Küme Ligi futbol takımının başına teknik sorumlu olarak getirilen Güray Ceylan ve alt yapı antrenörü Mustafa İçöz’ün nezaretinde yeni sezonun ilk antrenmanı yapan U17-U19 ve U16 takımları antrenmana kısa koşular sonrası kondisyon çalışmaları ile başladılar.

21 Ağustos Salı günü yapılan Yeni Milasspor alt yapı takımları ilk antrenmanını Kulüp Başkanı Hasan Özmen, kulüp yöneticilerinden Cengiz Çeşme ve A takımı sporcuları da izlediler.

Muğla Amatör Küme Ligleri U14 takımlarının mücadelesi ile 1-2 Ekim 2017 tarihinde başlayacak. U12 ve U16 Takımları 7-8 Ekim’de 1. Amatör Küme Ligi 14-15 Ekim’de ve Süper Amatör Küme Ligi 21-22 Ekim tarihinde ilk hafta karşılaşmalarıyla futbolseverle merhaba diyecek.

İlçemizi Muğla Amatör Küme Ligi’nde temsil edecek takımlarımızdan biri olan Milas Gençlikspor’da ilk antrenmanını antrenörleri Ali Akın Çilek nezaretinde Milas Şehir Stadyumu’nda yaptı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500