Advert
Advert
Advert

MİLASLI SPORCULARIN BÜYÜK BAŞARISI…

MİLASLI SPORCULARIN BÜYÜK BAŞARISI…
Bu içerik 1412 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Tenis Akademisi sporcuları, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından 12 yaş grubunda İzmir'de düzenlenen turnuvada, kendi gruplarında birinci ve ikinci oldular…

Türkiye tenis federasyonu tarafından 14-18 Ağustos 2017 tarihleri arasında İzmir'de düzenlenen 12 yaş hafta içi tenis turnuvasına başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere 200 den fazla sporcu katıldı. Milas Tenis Akademisi sporcuları 4 gün süren maçlar sonucunda çok iyi maçlar çıkardılar.

7 grup halinde oynanan ve her grupta 8 sporcunun olduğu turnuvada; Teoman Aydemir kendi grubunda birinci, Özgün Mutlu ise 2. oldu.

Milas Tenis Akademisi Başkanı Seyhan Heb, sporcularını kutlayarak; “Ulusal ve uluslararası turnuvalarda; doğup büyüdükleri, havasını soludukları, sokaklarında oynadıkları kentleri Milas'ın, adını duyurdukları için çok mutluyum. Bize desteklerini esirgemeyen velilerimize ve İmi Koleji yönetimine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Özellikle Milas Tenis Akademisi sporcuları olan Teoman Aydemir ve Özgün Mutlu, Arda Kumbaracı’yı da gönülden kutluyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500